Tělový gel po opalování Monoi 100 ml BIO

přírodní olej po opalování alphanova

Cena 285 Kč

Monoi pohlazení pro vaši pleť! Vylepšete a vyživte svou pokožku okouzlujícím olejovým přípravkem s certifikátem ECOCERT. Díky hydratačním a regeneračním vlastnostem kokosového oleje obohaceného o bio extrakt z květů Tiare z Polynésie bude vaše opálení saténové a zářivější.

Jeho lehká, nemastná textura se vpíjí do pokožky a intenzivně ji vyživuje. Jeho návyková sluneční vůně s tóny monoi ponoří vaše smysly do srdce tropické dovolené.

Monoi přirozeně tuhne pod 26°C. Láhev zahřejte mezi rukama nebo pod horkou vodou, aby zkapalněla. Monoi v žádném případě nepředstavuje ochranu proti UVA/UVB paprskům.

Nepoužívejte jako ochranu proti slunci! Před použitím protřepejte. Nanášejte na pleť kdykoliv během dne. V případě kontaktu s očima důkladně vypláchněte čistou vodou. 100 ml tuba z recyklovaného plastu

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Gardenia Taitensis Flower Extract*, Benzyl Benzoate, Linalool. * Suroviny z ekologického zemědělství. 100 % ingrediencí jsou přírodního původu.

Použití: Naneste souměrně na pokožku.