O společnosti

Společnost Alphanova, která se nachází v Provence, je francouzská společnost specializovaná na vývoj a výrobu přírodních a ekologických produktů prodávaných po celém světě od roku 2006. Alphanova se zabývá lokální výrobou s know-how čistě z Provence, aby zajistila dokonalou kvalitu. Cíle pro všechny produkty jsou poskytovat konečnému spotřebiteli:

 

Efektivní péči o pleť za přijatelnou cenu.

 

Čisté složení – všechny produkty mají minimálně 99% přírodních složek a nenajdete v nich chemické přísady, které mohou být špatné pro zdraví (paraben, fenoxyethanol, a další). Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány, aby všem zákazníkům zaručily bezpečné používání přizpůsobené nejcitlivější pokožce.

 

Ekologické výrobky, které mají respektovat Zemi a lidi. Produkty jsou ekologicky certifikované společností Ecocert, netestované na zvířatech a tam kde je to možné, jsou veganské.

 

Alphanova věnuje 1 % obratu na asociativní projekty. Konkrétně zaměřené na rozvoj školek, opětovnou výsadbu korálů a boj proti vyhynutí tisíců druhů. Korálové útesy představují méně než 0,25 % zemského povrchu, ale jsou domovem 25 % mořského života.