Opalovací olej UVA Boost SPF 50 125 ml BIO

přrodní olej na opalování

Cena 599 Kč

Vysoce ochranný opalovací olej SPF 50 s voděodolnou recepturou nové generace obohacený o BIO kokosový olej, BIO jojobu a BIO maliny. První ochrana proti slunečnímu záření se zvýšeným UVA faktorem, která bojuje proti stárnutí pokožky a hnědým skvrnám. Se 26% bio ingrediencí a 74% ingrediencí přírodního původu.

Jeho lahodná textura chrání, vyživuje a sublimuje pokožku pro saténový vzhled. Může být také aplikován na vlasy pro hedvábné, jiskřivé délky. Jeho exotická vůně Monoi uchvátí všechny smysly. Pro celou rodinu od 3 let. Recyklovaná a recyklovatelná láhev. UVB 50 / UVA 36.
INOVATIVNÍ KOMPLEX UVA BOOST UVA paprsky mají nevratné účinky: stárnutí kůže, hnědé skvrny, spálení a podíl na vzniku rakoviny kůže. Podle evropského standardu by měl být ochranný faktor proti UVA záření minimálně 1/3 hodnoty SPF. (To znamená, že pokud má sluneční krém ochranný faktor SPF 30, měl by mít také ochranný faktor proti UVA záření nejméně 10.)Ochrana proti UVA záření je stejně důležitá jako ochrana proti UVB. Výsledkem je, že pokožka je lépe chráněna, snižuje stárnutí pokožky a výskyt hnědých skvrn na pokožce. Komplex UVA Boost poprvé zaručuje ochranu proti UVA 2x vyšší, než je evropský standard.
125 ml tuba z recyklovaného plastu
INCI: Dicaprylyl Carbonate, Triethyl Citrate, Brassica Campestris Seed Oil Bio, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Simmondsia Chinensis Seed Oil Bio, Parfum, Cocos Nucifera Oil Bio, Rubus Idaeus Seed Oil Bio, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol.* Suroviny z ekologického zemědělství.74 % ingrediencí jsou přírodního původu.26 % z celkového počtu složek jsou z ekologického zemědělství.Použití: Naneste souměrně na pokožku.