Opalovací olej UVA Boost SPF 30 125 ml BIO

přírodní olej na opalování

Cena 519 Kč

Vysoce ochranný opalovací olej SPF 30 s voděodolnou recepturou, obohacený o BIO kokosový olej, BIO jojobu a BIO maliny. První ochrana proti slunečnímu záření se zvýšeným UVA faktorem, která bojuje proti stárnutí pokožky a hnědým skvrnám. Se 44% bio ingrediencí a 82% ingrediencí přírodního původu.

Jeho lahodná textura pokožku chrání, vyživuje a zvýrazňuje její saténový vzhled. Může být také aplikován na vlasy a pleť. Jeho exotická vůně Monoi uchvátí všechny smysly. Pro celou rodinu od 3 let. Recyklovaná a recyklovatelná láhev. UVB 30 / UVA 33.
INOVATIVNÍ KOMPLEX UVA BOOST UVA paprsky mají nevratné účinky: stárnutí kůže, hnědé skvrny, spálení a podíl na vzniku rakoviny kůže. Podle evropského standardu by měl být ochranný faktor proti UVA záření minimálně 1/3 hodnoty SPF. (To znamená, že pokud má sluneční krém ochranný faktor SPF 30, měl by mít také ochranný faktor proti UVA záření nejméně 10.)Ochrana proti UVA záření je stejně důležitá jako ochrana proti UVB. Výsledkem je, že pokožka je lépe chráněna, snižuje stárnutí pokožky a výskyt hnědých skvrn na pokožce. Komplex UVA Boost poprvé zaručuje ochranu proti UVA 2x vyšší, než je evropský standard.obal: recyklovaný plast.