Maska na vlasy proti vším 100 ml

maska na vlasy proti vším
Cena 299 Kč
Maska Zéropou vás zbaví 100 % vší a hnid za 30 minut. Maska je čistě přírodního původu. Neobsahuje žádné silikony, sulfáty ani insekticidy, takže vaše vlasy nezatíží zbytečnou chemií a bez obav ji můžete dát i na jemné vlásky vašich dětí.

Jak maska funguje?

Maska obsahuje kokosový olej, který vytvoří nepropustnou vrstvu, která udusí všechny vši a hnidy už během prvního použití.

Jak masku použít?

Masku nanášejte na suché vlasy od kořínků do délky 2 centimetrů. Začněte od temena hlavy a pokračujte směrem ke krku. Nezapomeňte maskou pořádně ošetřit oblast nad krkem a za ušima, kde se vši vyskytují nejčastěji. Masku nechte působit 30 minut. Potom vyčešte mrtvé vši a hnidy a vlasy umyjte jemným šamponem.

Upozornění:

Pokud přípravek zasáhne oči, vymyjte čistou vodou. Produkt je vysoce hořlavý! Vyhýbejte se kontaktu s teplem, jiskrami, otevřeným ohněm, horkými povrchy a hořlavinami. Pro prevenci vzniku vší doporučujeme pravidelně používat šampon proti vším s levandulí a tea tree olejem. Coconut oil, Ester of vegetable origin, Vitamin E and alcohol. Bez silikonů, parfemace, chemických insekticidů. Nedráždí citlivou pokožku.