Šampon DIY koncentrát proti padání vlasů

Cena 79 Kč

Koncentrát BIO účinných látek proti padání vlasů je nutné přidat do vašeho šamponu ALPHANOVA DIY. Obsahuje BIObrusinku, zelený čaj a růži, které zabraňují ve vypadávání vlasů. Zklidňuje svědění a snižuje počet lupů.

Alphanova DIY je řada produktů pro péči o vlasy, jejichž cílem je poskytnout každému uživateli jedinečný zážitek tím, že si přizpůsobí svůj BIO šampon podle potřeb svých vlasů. Chcete-li to udělat, stačí si vybrat jeho základ (BIO šampon s vůní třešní, jablek nebo hrušek) a přidat jeho přirozené aktivní koncentráty.

NÁVOD K POUŽITÍ „MŮJ VLASTNÍ ŠAMPON“

(1) Odšroubujte víčko BIO šamponu ALPHANOVA DIY®.

(2) dle vlastního výběru přidejte aktivní koncentrát do BIO šamponu

– 1 celá lahvička nebo různé kombinace lahviček (max. 50 ml koncentrátu do jednoho šamponu), to znamená, pokud budete chtít např. 2 lahvičky, tak z každé odlijete půlku a zbytek schováte na příště.

(3) Šamponem dobře protřepejte. Váš šampon na míru je připraven!

 

INCI: Aqua, Rosa damascena flower water*, Lauryl glucoside, Glycerin, Vaccinium macrocarpon fruit extract*, Camellia sinensis leaf extract*, Tropaeolum majus flower extract, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Dehydroacetic acid, Sodium hydroxide, Citronellol, Geraniol, Farnesol, Citric acid, Benzyl alcohol.